Premijera drame "Dvije majke"

drama dvije majke 1

U ponedjeljak, 4. ožujka 2019. godine u kripti župne crkve u Posušju održana je premijera drame Dvije majke, u izvedbi naše Frame. Radi se o evanđeoskoj slici u 1 činu. Brojna publika uživala je u performansima 7 framašica koje su publici približile sudbinu Isusovih najbližih suradnica nakon njegove smrti. Glumice su bile potpomognute raznim glazbenim i svjetlosnim efektima koji su dodatno naglasili bitne dijelove predstave.

Drama je puna zapleta i preokreta, pa ju nije jednostavno izvesti na pozornici, ali nakon čestih proba koje su se odvijale proteklih mjeseci rezultat je i više nego uspješan. Predstava je prožeta simbolikom i brojnim poukama koje nikoga ne ostavljaju ravnodušnim. Vjerujemo da je publika uživala i nadamo se da će predstava doživjeti velik odaziv i u narednim izvedbama.

drama dvije majke

drama dvije majke

drama dvije majke

drama dvije majke

drama dvije majke

2020  Župa Posušje