V. Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

U subotu, 25. svibnja 2019. godine u Gradskoj športskoj dvorani u Posušju održan je V. Festival hercegovačkih Frama. Geslo ovog festivala glasilo je "Na tragu vječnosti".

Festival je započeo misnim slavljem u 19h koje je predvodio fra Marin Karačić, a zatim je glazbeni dio nastavljen u dvorani u 20h. Na početku je fra Jozo uputio uvodni pozdrav, pa su na red došle Frame. Nastupilo je 7 Frama: Frama Drinovci, Frama Međugorje, Frama Široki Brijeg, Frama Mostar, Frama Gradnići, Frama Tomislavgrad te domaćini Frama Posušje. Kao gošće iznenađenja nastupile su sestre Ramljak koje su sa otpjevane 4 pjesme uveličale ovaj festival.

Vidjeti mnoštvo mladih kako pjeva i slavi Krista zaista je predivan prizor. Svim Framama su uručene prigodne uspomene, a zatim se druženje nastavilo na domjenku u maloj dvorani. Zahvaljujemo svim Framama na dolasku u nadi da će se ovaj festival održati i iduće godine.

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Festival hercegovačkih Frama u Posušju

Pax et bonum!

2021  Župa Posušje