Održani izbori u Frami Posušje

izbori u Frami Posušje

U petak, 11. listopada 2019., održani su izbori u našoj Frami. Izbore su vodili pojedini članovi iz Nacionalnog i Područnog vijeća. Uz Moniku Brzicu, područnu predsjednicu, koja je predsjedala izborima, tu su još bili Stipe Čuić (područni potpredsjednik), Mario Pehar (dodatni član Područnog vijeća), Emili Ibrulj (nacionalna tajnica), Josip Pavlović (nacionalni blagajnik), te područni duhovni asistent fra Marin Karačić.

Novo vijeće čine:

  • Predsjednik - Luka Bešlić
  • Potpredsjednica - Luca Senjak
  • Tajnica - Julija Bešlić
  • Blagajnik - Josip Vranjković
  • Voditelj formacije - Ružica Pavković
  • Dodatni članovi - Antea Šušnjar i Anđela Jukić

Zahvale starom vijeću, a novom želimo Božji blagoslov i puno uspjeha u novoj framaškoj godini.

izbori u Frami Posušje

izbori u Frami Posušje

izbori u Frami Posušje

2020  Župa Posušje