Otvoren 6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

U ponedjeljak 3. ožujka 2014., otvoren  je 6. Festival religiozne drame. Festival otvorila predstava „Sve vjeruje, svemu se nada“ , koju je izvela Frama iz Posušja. Tekst je napisala framašica Sara Lončar. To je dirljiva priča o jednoj obitelji koja proživljava teške trenutke. Ali, kroz i samo ljubav, sve se mijenja i preobražava. Ljubav sve pobjeđuje. Za svoje uloge, koje su odlično odigrali, framaši su od gledatelja, koji su ispunili kriptu do posljednjeg mjesta, nagrađeni velikim i dugim pljeskom. 
Hvala Frami i svima koji su doprinijeli da ova predstava uspije. Festival se nastavlja sljedećeg ponedjeljka kada nam dolazi dramsko kazalište Ilirik iz Splita.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.

6. Festival religiozne drame – Posušje 2014.Ostale fotografije možete pogledati u našoj foto galeriji. LINK

 
2024  Župa Posušje