Božićni koncert u Posušju

 bozicni koncert 1

Kao i prethodnih godina, tako i ove u našoj župi božićno vrijeme uljepšano je čarobnim nastupima marljivih pjevača na Božićnom koncertu. Koncert je održan 28.12.2019. s početkom u 19 sati. Na koncertu se pojavio velik broj župljana. Župljani su mogli čuti izvedbe šest izvođača koji su puni radosti i Božićnog duha izdvojili svoje vrijeme kako bi pjesmom slavili dolazak Spasitelja.

Sam koncert započet je s par uvodnih riječi našeg župnika fra Mladena. „Tko pjeva, dvaput moli!“ - izreka je svetog Augustina koja je bila jedna rečenica koje je spomenuo naš fra Mladen. Koncert je započeo izvedbama: „Hej pastiri“, „Djetešce nam se rodilo“ i „Mir vam Božić donosi“ koje je izveo mali dječji zbor fra Grge Martića.

Pored dječjeg zbora na koncertu su pjesme izvodili: ženska klapa „Zvizdan“, glazbeni vrtić, zbor glazbene škole, glazbena sekcija frame Posušje i veliki zbor fra Grge Marića. Kroz divne melodije i uz topla srca naših pjevača župljani su mogli osjetiti toplinu i čar Božića.

Hvala dragom Bogu što nam je i ove godine pružio priliku za ovakvim iskustvom.

bozicni koncert

bozicni koncert

bozicni koncert

bozicni koncert

bozicni koncert

bozicni koncert

bozicni koncert

Lara Budimir

2021  Župa Posušje