Bogoslužje u Velikom tjednu

Poštovani župljani!
Donosimo Vam raspored bogoslužja u Velikom tjednu. Želimo da ove svete dane provedemo u razmišljanju što je Bog učinio za nas.
U ponedjeljak, utorak i srijedu ispovijedamo odrasle. Ispovijed će biti prije jutarnje sv. mise i poslijepodne od 17. sati. Ispovijedi nema na Veliki četvrtak, petak i subotu.

U srijedu navečer bit će ispovijed za mlade u 19. sati.
Raspored bogoslužja u Uskrsnom trodnevlju:
Veliki četvrtak: Obredi počinju u 18. sati, slavi se misa Večere Gospodnje. Nakon obreda bit će klanjanje Isusu u Presvetom oltarskom sakramentu do ponoći.

Veliki petak: Služba Muke Gospodnje započinje u 18. sati. Na Veliki petak je post i nemrs. Milostinja Velikog petka namijenjena je za potrebe Svete Zemlje.

Velika subota: Obredi Uskrsnog bdijenja počinju u 20. sati. Nakon mise bit će blagoslov jela.