Obećanja Frame: Pružite zagrljaj jedni drugima

U nedjelju, 11. svibnja 2014., je na svojoj najvećoj svečanosti u godini 307 posuških framaša dalo svoja obećanja. Svetu Misu te obrede je u prepunoj kripti predvodio područni duhovni asistent Frame Hercegovina fra Slaven Brekalo. U svojoj propovijedi je govorio o dobrom pastiru Isusu i o tome kako moramo imati čvršću vjeru i više pouzdanja u Boga. 


Zahvaljujemo framašima iz Širokog Brijega koji su pored sabora, koji se trenutno održava tamo, uspjeli naći vremena i za našu svečanost te su pjesmom uveličali ovo misno slavlje. Također hvala i gostima iz drugih frama te roditeljima malih framaša koji su nesebično darovali hranu. Nakon mise su se framaši premjestili u neizrađeni prostor crkve gdje su se okrijepili i zapjevali.

 
2023  Župa Posušje