HUMANITARNA AKCIJA „SLATKI ZALOGAJ“

slatki zalogaj 1

Na treću nedjelju došašća, 11. prosinca, u našoj župi je održana humanitarna akcija pod nazivom „Slatki zalogaj“. Akcija je provedena suradnjom posuških trećara i framaša u pravljenju i pakiranju domaćih kolačića. Nakon nedjeljnih svetih misa kolači su ponuđeni vjernicima kako bi svojim doprinosom pomogli potrebite u župi.

Drago nam je da našim zalaganjem možemo pomoći onima koji su se našli u teškim životnim  situacijama. Vodilja nam je naš serafski učitelj sveti Franjo koji je rekao:“Istinsko učenje koje prenosimo je ono što živimo; i dobri smo propovjednici kad ono što govorimo primijenimo u praksi“. Trudimo se služiti drugima propovijedajući kroz djela!

Od srca se zahvaljujemo svima koji su se odazvali ovoj akciji.

Vaši trećari i framaši!

HUMANITARNA AKCIJA „SLATKI ZALOGAJ“

2024  Župa Posušje