Predstavom "roditeljski sastanak" otvoren XV. Festival religiozne drame

XV. festival religiozne drame

U ponedjeljak 13. ožujka otvoren je XV. Festival religiozne drame u našoj župi s predstavom frame Kočerin „Roditeljski sastanak”.

Predstava na duhovit način opisuje nestašluke koje izvodi učenik Ante koji nastarda poslije roditeljskog sastanka, no tu je baka koja ga brani i ublažava njegove nestašluke. Ovim prizorima odlično se opisuju odnosi među učenicima i njihovim roditeljima, te kako u pravilu funkcionira svaka naša škola i domaćinstvo.

Naglasak predstave je na ponašanju u školi, odnosno kako se ne ponašati u školi. Uz mnoštvo šaljivih likova i prizora smijeha među publikom nije falilo.

Zahvaljujemo se frami Kočerin na dolasku i na otvaranju ovogodišnjeg festivala. Vas ovim putem pozivamo da u sljedeći ponedjeljak 20.ožujka svojim dolaskom upotpunite još jednu večer ovog festivala.

Nastupa Biskupijski pokret mladih „Mi ViDiMo” s predstavom „Heroji ne plaču”.

XV. festival religiozne drame