Zvonko i Ana Budimir proslavili 50 godina braka

50 godina braka Zvonko i Ana Budimir

13. kolovoza 2023. godine naši župljani Ana (r. Bešlić) i Zvonko Budimir proslavili su 50 godina braka. Misno slavlje predvodio je naš župnik, fra Mladen Vukšić, koji je u njihovo ime prinio zahvale Bogu na svim darovima koje im je podario u ovih 50 godina zajedništva te zazvao Božji blagoslov i na godine koje su pred njima, da budu na dobro njihovih duša, kao i cijele obitelji.

Svoj kršćanski brak sklopili su 29. 07. 1973. godine u župi sv. Jure u Viru. Tadašnji župnik župe Vir bio je don Tadija Pavlović, ali je za vrijeme njihovog vjenčanja bio opravdano odsutan te ih je vjenčao don Josip Delić iz Splita.

Njihov zajednički život Bog je blagoslovio sa troje djece, osmero unučadi i jednom praunučicom, dok drugu praunučicu očekuju upravo ovih dana.

Neka im je sretno i blagoslovljeno!

2024  Župa Posušje