Hodočašće u Slavoniju

Hodočašće u Slavoniju

 

Naša župa organizira hodočašće u Slavoniju. Detalje možete vidjeti u nastavku vijesti.

Prijaviti se možete kod fra Mladena. Cijena je 160 Eura.

 

 

 

 

SLAVONIJA
ĐAKOVO-OSIJEK-ALJMAŠ-VUKOVAR-ILOK-VINKOVCI

SUBOTA 30.09.2023.
Polazak iz Posušja u 4:00 sati. Vožnja preko Sarajeva, Zenice, Doboja, Bosanskog Šamca do Đakova gdje stižemo oko 09:00 sati. Razgled čuvene Đakovačke katedrale i posjet Đakovačkoj ergeli (pastuharni)  najstarijoj u Hrvatskoj poznatoj po uzgoju i dresuri lipicanaca. Slijedi kratka vožnja do Osijeka te razgled grada: crkva sv. Petra i Pavla, tvrđa, trg Ante Starčevića…u popodnevnim satima odlazak u Aljmaš poznato Marijansko svetište. Razgled svetišta, sv. misa. Odlazak u Vinkovce.  Smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

NEDJELJA 01.10.2023.
Doručak. Poslije doručka odlazak u Vukovar. Razgled grada… crkva sv. Filipa i Jakova (sv. misa) , Vodotoranj. Odlazak u Ilok . Zajednički ručak. Posjet crkvi sv. Ivana Kapistrana i Iločkim podrumima. U kasnim popodnevnim satima slijedi povratak u Posušje.

 

CIJENA ARANŽMANA PO OSOBI: 160,00 €
Cijena uključuje:

  • Vožnja udobnim autobusom;
  • Smještaj u hotelu Slavonija-Vinkovci na bazi polupansiona;

(večera, doručak)

  • Ulaznice za Vodotoranj u Vukovaru, Iločke podrume, Đakovačka ergela;
  • Ručak u Iloku;
  • Boravišna pristojba;
  • Organizacija i vodstvo.

PRIJAVE I INFORMACIJE U ŽUPNOM UREDU U POSUŠJU

2024  Župa Posušje