Frama dobila svoj prvi CD!

Frama je dobila svoj prvi nosač zvuka! Promoviran je u ponedjeljak, nakon mise Devetnice, u kripti. U programu su, uz sadašnje članove glazbene sekcije, nastupili i bivši pjevači framaši, a to su: Anita Ripić, Matea Madžar, Brigita Baćak i Mirko Ramljak. Posjetitelji promocije, među kojima su bili i bivši predsjednici i duhovni asistenti, su mogli čuti četiri pjesme koje se nalaze na CD-u. 


U kratkom obraćanju fra Serđo se zahvalio onima koji su sudjelovali u izradi albuma. Voditelji programa su bili Karla Petric i Ante Begić.
Na albumu se nalazi deset pjesama koje su snimane od 2007. do 2014. godine. U svaku pjesmu je utkano puno truda, emocije i odricanja, stoga ovaj album ima veliku vrijednost. 
Zahvaljujemo svima onima koji su dali doprinos da ovaj projekt uspije!

 
 
2024  Župa Posušje