Humanitarne akcije u našoj župi

Približava se vrijeme Božića. Kao što je nama Bog darovao svoga Sina, a s Njime i spasenje. Zbog toga, Božić je vrijeme darivanja. Ponajprije, Boga nama ljudima. Onda, to se prenosi s čovjeka k potrebnom čovjeku.
U tom duhu, naša župa organizira nekoliko humanitarnih akcija.

1. U nedjelju, 30. studenog 2014., nakon svetih misa, bit će prigodna prodaja adventskih vijenaca. Njih su izradili naši framaši.
2. Također u nedjelju, nakon svetih misa, bit će prigodna prodaja predmeta koje su izradili djeca s posebnim potrebama.
3. Tu je još i progodna prodaja knjiga izdavačke kuće "U pravi trenutak". Cijene su povoljne, 1 KM, 2, KM, 5 KM i 10 KM.
4. Naši framaši organiziraju humanitarnu akciju za potrebne u našoj župi po posuškim trgovinama. Na izlascima trgovina možete ostaviti trajni prehrambeni ili higijenski artikal. Akcija traje od 1.-10. prosinca.
Hvala svima koji ćete podržati ove akcije, a na taj način pomažete potrebne u našoj župi.