Održana Duhovna obnova

Početak korizme u našoj župi bila je "Duhovna obnova", koju je predvodio fra Ante Vučković, član Provincije Presvetog Otkupitelja iz Splita. Obnova je počela u petak, 20. veljače, s pobožnosti "Puta križa". Fra Ante je imao biblijski put križa. Razmatrao je o Isusovoj muci i smrti. Nakon toga slavljena je sv. misa.


 
U subotu navečer  fra Ante je imao razmatranje o Isusovoj smrti na križu. Dotakao je posljednje Isusove trenutke, ali i odnos ljudi prema njemu. Kako su njegovu smrt doživjeli učenici, veliki svećenici, razbojnici i drugi... Nakon toga slavila se sv. misa.
 
U nedjelju fra Ante je slavio sv. misu, u 11,30, i propovijedao.
Svi oni koji su bili na ovoj Duhovnoj obnovi, vratili su se svojim domovima oduševljeni. Fra Anti zahvaljujemo za svaku riječ. Vjerujemo i nadamo se da će kod slušatelja uroditi dobrim plodovima. Fra Ante nije prvi put u našoj župi, bio je i prije, a nadamo se da će opet doći.
 
2023  Župa Posušje