Ivan i Dajana pozvali mlade na pravu ljubav

Mladi bračni par Dajana i Ivan Džanko iz Osijeka u posuškoj su kripti pred preko 400 mladih podijelili svoje svjedočanstvo čiste ljubavi. Na susretu su pored domaćih framaša bili i oni iz Posuškog Gradca, naši studenti, ali i drugi mladi koje je zainteresirala ova tema. Ivan i Dajana govorili su o svojoj vjeri i odrastanju, ističući u njoj važnost molitve za budućeg supružnika ili supružnicu. 
 
 
Oboje su članovi molitvene zajednice "Duhos" i kako su istaknuli, središnji događaj njihovog dana je sveta misa koju redovito pohađaju. Podijelili su s nama trenutke svoga upoznavanja i ustrajnost u čistoj vezi koja im sada daje obilje blagoslova. Veza treba biti oslobođena sebičnosti i želje za užitkom. Mladi su pozorno i sa zanimanjem slušali predavanje koje je potrajalo preko sat vremena. Gosti, koji uskoro očekuju i potomstvo, istinski su potaknuli mlade da žive predano i Bogu posvećeno kako bi sutra bili blagoslov cijeloj domovini.

2024  Župa Posušje