Proslava dva “Zlatna pira”

U crkvi BZ BDM u Posušju Ivan i Cecilija Crnogorac (rođena Biško) te Andrija i Iva Hrkać (rođena Leventić) proslavili su zlatni pir sa svojom rodbinom i prijateljima. Svetu je misu predvodio fra Milan Lončar u sve je protekloi u radosti i veselju. Ivan i Cecilija imaju troje djece i 12 unuka a Andrija i Iva troje djece i četiri unuke.

 
Čestitke su im stizale sa svih strana pa i od fra Milana te su se zajednički slikali i u crkvi i pred crkvom
 
Ivan Crnogorac i njegova Cecilija su skloipili brak po starim običajima i čvrsto ga održali a Ivan je radio u Njemačkoj preko 20 godina. Drugi par Andrija i Iva đivjeli su dugo u Sarajevu a od 1995, nakon rata, preselili su u svoj posuški Čitluk. Svi su im na kraju zahvalili za vjernost a fra Milan je kazao kako njihova čvrsta vjera i ljubav treba biti primjer današnjim braačnim parovima. 

2024  Župa Posušje