Završen 9. Festival religiozne drame – Posušje 2017.

Dana 27.03. 2017. u sklopu Festivala religiozne drame, u kripti nove župne crkve Bezgrješnog Začeća Blažene Djevice Marije, u Posušju, s. Barbara Bagudić, izvela je monodramu „Blažena Ozana: Biti s Bogom, dovoljno je za sreću“. 
 
Monodrama o blaženoj Ozani oduševila je posjetitelje, posebno mlade koji su se oduševili prenesinim emocijama s. Barbare, koji su na kraju sa oduševljenjem i nerijetkim suzama u oku zahvalili s. Barbari na njenoj želji i uspjehu da što bliže i životvornije približi život naše blaženice.
 
Festival religiozne drame održava se po deveti put, u organizaciji franjevačkog župnog ureda u Posušju. Na ovogodišnjem Festivalu sudjelovale su profesionalne i amaterske kazališne skupine: Splita, Posušja, Sarajeva i Dubrovnika. Festival je osmišljen kao doprinos novoj evangelizaciji, a ujedno je i jedan kulturni doprinos gradu.
 
Festival je opravdao svoje održavanje. Stoga s velikim iščekivanjem se očekuje deseti, jubilarni, 2018. godine. 2022  Župa Posušje