Veliki župni zbor "fra Grga Martić" pjevao u Međugorju na blagdan Srca Isusova

Pozivom župe Međugorje, odnosno s. Irene Azinović da Veliki zbor iz Posušja otpjeva i uzveliča još jedno misno slavlje, objeručke smo prihvatili. Stoga smo na blagdan Srca Isusova odlučili otpjevati i hvaliti Gospodina puninom naših srdaca u žarištu vjernika, Međugorju. Iz Posušja smo prema Međugorju krenuli oko 16 h, da bi probu imali prije krunice.

Nakon probe, vrijeme smo do krunice i početka svete mise iskoristili za ispovijed i molitvu, da bi što bolje kroz pjesmu služili Gospodinu. Svetu misu započeli smo pjesmom Došli smo ti majko draga, a kroz svetu smo misu otpjevali ostale poznate melodije poput: Ave Maria, Kyrie, Sanctus, Gloria, Klanjam ti se smjerno, Samo Bog je ljubav moja te završili stihovima pjesme Ave Maria: Rodila si svjetu Spasitelja Krista, najljepša ti, majka si svih o Djevo Marijo – Ave Maria gratia plena dominus tecum benedicta tu.

Zahvaljujemo se župi Međugorje i s. Ireni Azinović što su nas pozvali da pjevamo i služimo Bogu i Djevici Mariji uoči same godišnjice, Svetoga Ivana Krstitelja te na sam blagdan Srca Isusova. Hvala i našoj neumornoj voditeljici Zbora s. Marini Ivanković što nas uvijek okuplja i potiče na slavljenje Boga i Gospe.
Do nekoga drugog puta veliki pozdrav.