Nastup naše frame na Framafestu


Ovogodišnji Framafest održan je u Mostaru 28.10.2017. pod geslom “Dok me bude, Bogu svom ću pjevati”.
 
Našu pjesmu pod nazivom "Ljubav s križa" izveli su: Julija Bešlić, Ante Jurišić, Ana Penava, Gabrijela Bošnjak i Ina Čamber, a kao dio scenskog nastupa: Ana Oreč, Božena Bakula, Karlo Vidović, Sara Dragoja i Željka Lončar. Tekst za pjesmu napisala je Ivana Brkan, a glazbu Gabrijela Bošnjak.
 
U Mostar smo stigli u 9h i uputili se na tonsku probu u Hrvatski dom hercega Stjepana Kosače, gdje je festival i održan. U 12h je svečanu svetu misu predvodio biskup Marko Semren nakon koje su nam podijeljeni lunch paketi, te smo imali slobodno vrijeme do 15:30h. U 16h počinje Framafest na kojem je nastupilo 20 frama iz BiH i Republike Hrvatske. Nagradu za najbolji tekst osvojila je Frama Vitez, za najbolji scenski nastup Frame grada Zagreba, a pobjednik dvadesetoga Framafesta je Frama Livno.

2018  Župa Posušje