Božićni koncert

U srijedu 27. prosinca 2017., na blagdana sv. Ivana, apostola i evanđelista, u našoj je crkvi održan tradicionalni božićni koncert. Kao i svake godine, naše božićno veselje uveličali su razni zborovi, klape, vokalni i instrumentalni sastavi te Frama. Među svim izvrsnim izvođačima nastupio je župni dječji zbor te veliki zbor „Fra Grga Martić“ i glazbena sekcija naše Frame.
 

U našem druženju na koncertu sudjelovala je i klapa „Bratovština“ iz Gorice-Sovića te muška i ženska klapa „Zvizdan“, klapa „Grga“ i vokalni sastav „Eterno“. Skladbu na flautama izvele su mlade glazbenice Marijana Čutura i Marija Pišković. Pored spomenutih, nastupio je i zbor Osnovne glazbene škole Posušje i najslađi izvođači: članovi glazbenog vrtića.

Frama se na koncertu predstavila s dvije pjesme: „Radujte se narodi“ i „Put u Betlehem“ na kojima je vrijedno i marljivo radila uz pomoć voditeljice gđe Josipe Jukić.
 
Poslije koncerta svi su se izvođači uputili na zakusku.
Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli božićnom druženju.

Julija Bešlić i Antea Šušnjar, 2. razred
2019  Župa Posušje