Održan IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

U subotu 13. svibnja u Gradskoj športskoj dvorani u Posušju održan je IV. Festival hercegovačkih Frama pod geslom "Tvoje ime slavimo". Na festivalu je nastupilo 10 Frama: Čitluk, Drinovci, Gorica-Sovići, Gradnići, Međugorje, Mostar, Posuški Gradac, Široki Brijeg, Tomislavgrad te Posušje.

Festival je započeo misnim slavljem u 18 sati koje je predvodio fra Ivan Penavić, a poslije sv. mise uputili smo se u dvoranu. Zaista je bilo lijepo vidjeti mnoštvo mladih kako pjeva i slavi Krista. Nakon nastupa pet Frama, kao gost iznenađenja nastupio je fra Zvonimir Pavičić koji je svojim izvedbama uljepšao ovaj događaj. Po završetku festivala svoje smo druženje nastavili u Maloj športskoj dvorani zajedničkim domjenkom. Ovaj uistinu poseban i radostan događaj protekao je u izvrsnu ozračju. S nadom da će se ovakvo druženje dogoditi i sljedeće godine zahvaljujemo svim Framama te ostalim gostima na dolasku i uljepšavanju ovog slavlja.

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

IV. Festival hercegovačkih Frama

2019  Župa Posušje