Predstavljanje knjige fra Antonija Šakote


Fra Antonio Šakota bio je dosadašnji područni asistent Frame i OFS-a u Hercegovini, sa službom župnog vikara u Mostaru. Prve tri godine filozofsko-teološkog studija završio je u Zagrebu, a drugo trogodište teološkog studija pohađao je u Jeruzalemu, gdje je i diplomirao 2014. godine.

U ovoj knjizi fra Antonio opisuje mozaičnost Isusove domovine, zemlje u kojoj je i sam boravio, svježim, mladenačkim, živahnim stilom. Knjiga obiluje osobnim doživljajem Svete Zemlje koji je obogaćen susretom s ljudima i biblijskim mjestima, hodom tragovima Isusovih stopa...

Sve vas iskreno pozivamo da u susretu s ovom ukoričenom zbirkom iskustva Svete Zemlje i sami osjetite dah Istoka u Posušju. U ponedjeljak 3. rujna u 19h u župnom Vjeronaučnom centru o knjizi će uz fra Antonia govoriti dr. fra Robert Jolić i fra Ivan Penavić.

2019  Župa Posušje