Izabrano novo vodstvo Frame Posušje, predsjednik Luka Bešlić

Izabrano novo vodstvo Frame Posušje, predsjednik Luka Bešlić
U petak, 12.listopada 2018., održani su izbori kojima je Frama Posušje dobila novo vijeće. Izborima je predsjedala područna predsjednica Magdalena Musa, prisutni su još bili područni dopredsjednik Mario Sliško, područna tajnica Ivana Milićević, područni blagajnik Stipe Čuić, područna voditeljica formacije Monika Brzica, predstavnik Frame u vijeću OFS-a Andrias Bartulić te predstavnik OFS-a u vijeću Frame Nikola Vidić.

Novi sastav vijeća mogli su birati članovi s obećanjima, što znači da je glasalo 135 članova.

Novo vijeće izgleda ovako:
Predsjednik: Luka Bešlić
Dopredsjednica: Dana Jukić
Tajnica: Julija Bešlić
Blagajnik: David Vukoja
Voditelj formacije: Marta Crnogorac
Dodatni vijećnici: Luca Senjak i Lucija Karamatić

Zahvaljujemo starom vijeću na čelu s bivšim predsjednikom Josipom Jukićem na trudu i radu u našoj Frami, te na svemu što su za nju dali. Bogu zahvaljujemo na novom vijeću i nadamo se uspješnoj godini praćenoj Božjim blagoslovom. Izabrano novo vodstvo Frame Posušje, predsjednik Luka Bešlić

Izabrano novo vodstvo Frame Posušje, predsjednik Luka Bešlić

 

2019  Župa Posušje