Zlatni pir Stjepana i Ruže Markota

zlatni pir stjepan ruza markota 1

Dana 2. veljače 2020., u crkvi Bezgrešnog začeća BDM u Posušju, proslavili su pedeset godina braka Stjepan Markota i Ruža r. Markota.Misno slavlje predvodio je župnik župe Posušje fra Mladen Vukšić. U misnome  slavlju, uz zajedništvo svoje obitelji sina Jerke, nevjeste Franke, kćeri Mare, zeta Vjekoslava te unučadi Klare, Marte, Ivan i Luke, zahvalili su Bogu za pedeset godina bračne vjernosti.

Vjenčali su se 2. veljače 1970. pred fra Jozom Pejićem u crkvi sv. Ivana Krstitelja u Rakitnu. Na misi zahvalnici zaželjeli smo im još mnogo lijepih dana u zajedništvu. Nakon svete mise, nastavljeno je druženje u zajedništvu obitelji i prijatelja. Neka ih u životu i dalje prati Božji blagoslov.

zlatni pir stjepan ruza markota 2

zlatni pir stjepan ruza markota 3

2021  Župa Posušje