Don Marinko odgovorio na mnoga pitanja o glazbi i vjeri

U srijedu je na našoj Frami gostovao don Marinko Miličević, duhovnik koji vodi predavanja o utjecaju moderne glazbe na čovjeka i njegovu vjeru.
Uz zanimljivu prezentaciju i nekoliko video snimaka don Marinko je približio modernu glazbu mladima to jest njezine skrivene poruke i značenja.Rekao je kako ne želi natjerati nekoga da sluša određenu glazbu, već samo želi reći što je dobro, a što zlo. Na susretu su bili framaši iz Posuškog Graca te i mladi koji nisu dio Frame, što nas izuzetno raduje. Susretu su također prisustovali stariji senior framaši te područni duhovni asistent fra Slaven Brekalo.

Veliko hvala don Marinku što je došao čak iz Gospića održati ovo zanimljivo predavanje koje je sigurno pomoglo mladima da shvate što zapravo slušaju.

2024  Župa Posušje