Framina predstava u ponedjeljak u kinodvorani

U ponedjeljak 25.7 s početkom u 20h, u posuškoj kinodvorani u sklopu Posuškog lita će biti izvedena predstava naše frame "Što bi bilo kad Boga ne bi bilo".

Riječ je o suvremenoj obiteljskoj drami koja govori o svakodnevnim situacijama jedne obitelji. Vjera, molitva i Božja prisutnost teške i konfliktne situacije preokreću na dobro.

Djelo naših framaša ističe kako je teško prihvatiti da vaši najbliži u slobodi ne odaberu Onog koji im ju je darovao. Pozvani smo biti autentični kršćani, ne samo ponekad i ne samo unutar zidina crkve. Poruka predstave jest da je najvažnije donijeti Krista među svoje!

Pozivamo stoga sve framaše, a osobito naše sumještane koji nisu imali prilike vidjeti predstavu, da se odazovu u što većem broju na ovaj događaj i tako se uvjere u glumački talent naših mladih.
Sve Vas radosno očekujemo!